11-13 червня 2014 року у Львові проходив Транскордонний Форум мерів міст. Захід відбувся в рамках реалізації Мікропроекту №1 "Допомога становлення і зближення співробітництва між організаціями та прикордонними самоврядуваннями України і Польщі", що втілюється в рамках парасолькового проекту "Спільна промоція туристичних можливостей та культурно-історичної спадщини Львівської області, Підкарпатського і Люблінського воєводств" за співфінансування Програми Транскордонного Співробітництва "Польща-Білорусь-Україна 2007-2013".

 

З 1 липня офіційно стартує Мікропроект № 6 «Спільне представлення туристичних можливостей міста Жовкви та ґміни Спічин» в рамках вищезгаданої парасольки.

Мета Форуму: формування культурного, соціально-економічного, інвестиційного клімату транскордонного регіону Львівської області України та Підкарпатського воєводства Республіки Польща завдяки розвитку туризму, налагодження та розширення існуючих зв`язків та партнерських відносин між представниками органів місцевого самоврядування та громадських організацій, а також груп малого бізнесу транскордонного регіону України та Польщі.

Організатори форуму: Львівське регіональне відділення Асоціації міст України, Міжгмінна Асоціація "Віслок", Львівська асоціація розвитку туризму (ЛАРТ).

Участь у Транскордонному Форумі мерів міст взяли міські голови з міст-членів Львівського регіонального відділення Асоціації міст України (в т.ч. від Жовкви секретар ради А. Підсосний), представники органів місцевого самоврядування восьми гмін Підкарпатського воєводства, представники громадських організацій та малого бізнесу .

Під час роботи Форуму учасники могли ознайомитись з багатьма цікавими мультимедійними презентаціями, серед яких: "Розвиток туризму та промоції міста Львова", "Промоція історико-культурної спадщини в гміні Тичин", "Туристичний потенціал, можливості, перспективи Жидачівщини", "Розвиток туризму у місті Самборі", "П'ять родзинок туристичної Львівщини", "Натура 2000 - захист біорізноманіття", "Магніт для туристів", "Гончарство в Медині Глоговській", "Про захист алей та історичних насаджень", "Туристичний інформаційний центр у місті Жовква" представленою директором ТІЦ Кравцем Любомиром.

В останній день Форуму мерів міст підбивалися підсумки його проведення, зроблено вагомий акцент на налагодженні подальшої співпраці представників органів місцевого самоврядування Львівщини (Україна), Підкарпатського воєводства (РП) та Львівського регіонального відділення Асоціації міст України.

Завершенням Форуму стало ознайомлення з туристичним та культурним потенціалом міста Жовкви щиро наданого працівниками ТІЦ у м. Жовква.

Дельну інформацію про Форум можете отримати тут !